تور ترکیبی تایلند  Thailand tour mix

تایلند یکی از زیباترین، تفریحی ترین، سرگرم کننده ترین و پر جاذبه ترین کشور های دنیا برای گردشگران است. تایلند سرشار از طبیعت، جزایر، سواحل و جاذبه های دوست داشتنی است که برای گردشگران بسیار محبوب می باشد. تور ترکیبی تایلند از جمله تور های پرطرفدار در بین تمام گردشگران می باشد و هر ساله تعداد زیادی از گردشگران به تایلند سفر می کنند. با ثبت تورهای ترکیبی تایلند، می توانید از چندین شهر توریستی آن بازدید و از جاذبه های آن استفاده کنید.  شهر هایی مانند پاتایا، سامویی، کرابی و … که می توانند برایتان خاطرات بسیار خوشی را به یادگار بگذارند.

 

طبیعت و جاذبه های تایلند را با تور ارزان تایلند توسط فیکس تراولز تجربه کنید

مناظر طبیعی تایلند هر چشمی را خیره میکند. همچنین دارای جزایر بسیار زیبایی میباشد که برای گردش و یک سفر بسیار عالی مناسب است. تایلند دارای مناظری است که بسیار بکر می باشند و وقتی به این مکان ها سفر می کنید، گویا تا به حال کسی به این مناطق سفر نکرده است. تایلند همچنین کشور معبد های شگفت انگیز هم می باشد. در هر شهری از تایلند که بروید، مطمئن باشید با معابد زیادی روبرو خواهید شد که برای مردم این کشور بسیار حائز اهمیت است. تایلند از جمله کشور های گرمسیری است و دارای آب و هوای گرم بوده و این گرما مزیتی برای استفاده از تفریحات و ورزش های آبی آن است.

تور ترکیبی تایلند

 

اطلاع از قیمت تور ترکیبی تایلند و رزرو تور تایلند در این صفحه

اما قیمت های تور ترکیبی تایلند چگونه است؟ معمولا در اواسط تابستان که هوا خیلی گرم میشود، تور ترکیبی تایلند ارزان تر شده و مناسب کسانی است که می خواهند هزینه کمتری برای سفر خود پرداخت کنند. اما لازم به ذکر است که بگوییم در این زمان، تحمل گرمای این کشور برای برخی ها قابل تحمل نیست! پس اگر به گرما حساس هستید، قبل از سفر به این نکته توجه نمایید. معمولا در بهار و پاییز قیمت تور تایلند طرفدار زیادی پیدا می کند و در این زمان، سیل عظیمی از گردشگران وجود دارند که به سمت تایلند روانه می شوند. مجله فیکس تراولز مرجعی برای انواع تورهای داخلی و خارجی می باشد که در آن لیستی از انواع تورها به مقاصد مختلف، که شامل لیست قیمت آن ها و امکانات و خدمات آن تور است، ارائه می شود. همینطور پیرامون تور تایلند  و جاذبه های گردشگری تایلند و سایر کشور های توریستی، اطلاعات کاملی در قالب مقاله های متعدد در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین در سایت فیکس تراولز اطلاعات کاملی در مورد رستوران ها و هتل های موجود در این کشور ها، در دسترس شما قرار خواهد گرفت. اگر قصد گردش و سفر با تور ترکیبی تایلند  را دارید، انتخاب هتلی مناسب، نقش مهمی را برای اقامتتان ایفا خواهد کرد. تیم فیکس تراولز تمام تلاش خود را می کند تا با معرفی انواع هتل ها و مسافرخانه ها، دغدغه انتخاب محل اقامت در سفرتان را مرتفع نماید.

 

 

تور ترکیبی تایلند و مالزی

تایلند و مالزی دو مقصد بی نهایت جذاب برای تمامی گردشگران جهان محسوب می شوند که همه ساله میلیون ها گردشگر در هر کدام از این کشور ها حضور پیدا می کند. برای این که این دو کشور در ایران هم بسیار محبوب هستند، آژانس های گردشگری بر این شده اند تا تورهای ترکیبی زیادی را برای این دو کشور فراهم آورند تا گردشگران بتوانند از طبیعت، جاذبه ها، بازار ها و تفریحات مهیج هر دوی آن ها استفاده کنند و لذت بی نهایتی را نصیب خود بکنند. شما می توانید بر حسب نیاز و بودجه ای که دارید، مدت زمان اقامتی را برای خود مشخص کرده و سفر خود را شروع کنید. اگر شما دغدغه هزینه و بودجه را ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که اقامتی بالا را برای این تور ترکیبی در نظر بگیرید، چرا که جاذبه ها و تفریحات هر دوی این کشور ها بسیار زیاد و جذاب است و با یک اقامت کم نمی توان آن طور که باید از این سفر لذت برد. شما اگر نیاز به تور ترکیبی ندارید، می توانید تور ارزان تایلند را با قیمتی مناسب در فیکس تراولز خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت تور تایلند، می توانید لیست تورهای تایلند را در صفحه تورهای ما مشاهده کنید.